Z radością witamy w

Pallotyńskiej Rodzinie Misyjnej!

STOWARZYSZENIE APOSTOLSTWA KATOLICKIEGO (księża i bracia Pallotyni) zostało założone przez św. Wincentego Pallottiego w 1835 roku w Rzymie. Od początku w sercu Założyciela było pragnienie szerzenia wiary tam, gdzie jest jeszcze ona nieznana oraz niesienia wszelkiej pomocy krajom misyjnym. PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY troszczy się o misjonarzy pracujących w Rwandzie, Demokratycznej Republice Konga, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Burkina Faso, Kolumbii, Wenezueli, Antylach i Kazachstanie oraz prowadzących reewangelizację na Ukrainie. Posługa na misjach duchowych synów św. Wincentego Pallottiego - księży i braci pallotynów, realizuje się dzięki duchowemu wsparciu oraz ofiarności Przyjaciół i Dobrodziejów naszego Sekretariatu.

Pallotti wzywał do współpracy. Tego, co możemy zrobić wspólnie, razem, nigdy nie zrobi się w pojedynkę, dlatego powołał do życia Zjednoczenie Apostolstwa. Twoje serce również może bić dla misji...

Kliknij i pomóż!

MSZE ŚWIĘTE MAJOWE 

Przez cały maj 2019 r. w kościołach pallotyńskich będziemy odprawiać codziennie 18 Mszy św. zbiorowych, w poleconych nam intencjach. Intencje prosimy przesyłać listownie lub elektronicznie
Dziękujemy za nadesłane z tej okazji ofiary, które zostaną przeznaczone na pomoc ludności i wsparcie pallotyńskich misji w Wenezueli.

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA INTENCJI POLECAJĄCYCH SWOICH BLISKICH WSTAWIENNICTWU MATKI BOŻEJ.

Zapewniam o naszej wdzięczności w modlitwie za naszych Darczyńców podczas codziennej Eucharystii sprawowanej w Sekretariacie Misyjnym oraz południowej modlitwy Anioł Pański.

ks. dr Grzegorz Młodawski SAC
Sekretarz ds. Misji i Dyrektor Pomostu

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę