Serdecznie zapraszamy na pallotyńskie czuwanie misyjne na Jasnej Górze, podczas którego będziemy modlić się za misje i misjonarzy całego świata. Z przyczyn od nas niezależnych nastąpiła zmiana podanego wcześniej terminu czuwania. Czuwanie odbędzie się w nocy z 13/14 kwietnia 2013 r.

Uczestnicy tego modlitewnego spotkania będą mogli poznać przedstawicieli różnych form powołania misyjnego – kapłanów, osoby konsekrowane, wolontariuszy i misjonarzy świeckich. Rozpoczęcie czuwania Apelem Jasnogórskim o 21.00, a następnie kontynuacja czuwania nocnego w kaplicy cudownego obrazu do godz. 4.30.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy za misje!

Czuwanie misyjne

 

Z radością witamy w

Pallotyńskiej Rodzinie Misyjnej!

STOWARZYSZENIE APOSTOLSTWA KATOLICKIEGO (księża i bracia Pallotyni) zostało założone przez św. Wincentego Pallottiego w 1835 roku w Rzymie. Od początku w sercu Założyciela było pragnienie szerzenia wiary tam, gdzie jest jeszcze ona nieznana oraz niesienia wszelkiej pomocy krajom misyjnym. PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY troszczy się o misjonarzy pracujących w Rwandzie, Demokratycznej Republice Konga, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Burkina Faso, Kolumbii, Wenezueli, Antylach i Kazachstanie oraz prowadzących reewangelizację na Ukrainie. Posługa na misjach duchowych synów św. Wincentego Pallottiego - księży i braci pallotynów, realizuje się dzięki duchowemu wsparciu oraz ofiarności Przyjaciół i Dobrodziejów naszego Sekretariatu.

Pallotti wzywał do współpracy. Tego, co możemy zrobić wspólnie, razem, nigdy nie zrobi się w pojedynkę, dlatego powołał do życia Zjednoczenie Apostolstwa. Twoje serce również może bić dla misji...

Kliknij i pomóż!

W dniu 22 stycznia 2019 r. będziemy obchodzić uroczystość patronalną naszego Założyciela. Z tej okazji można przysyłać intencje mszalne, które odprawimy podczas 30 Mszy św. Ofiary złożone wraz z intencjami zostaną przekazane na misje pallotyńskie.                                                                           

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY 
PROWINCJI CHRYSTUSA KRÓLA
ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255
03-802 Warszawa

e-mail: biuro@sekretariat-misyjny.pl
tel.: 22 77 15 119 lub 22 77 15 129

nr konta: 80 1020 1042 0000 8102 0009 9101

Przekazujemy 1% Fundacji Salvatti.pl: KRS 0000309499

Multimedia Misyjne

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę