ks. Mariusz Mąka SAC

Urodzony: 05.03.1975, Pułtusk;

I śluby: 29.09.1999;

śluby wieczyste: 11.05.2002;

święcenia kapłańskie: 01.05.1982;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: KOLUMBIA.

Na misjach w Kolumbii posługuje od września 2003 r., początkowo jako wikariusz w parafii pw. Matki Bożej Królowej w Bogocie, następnie jako rektor domu formacyjnego kleryków w Medellin. Pełnił funkcję dyrektora domów rekolekcyjnych w Medellin i Guarne oraz przełożonego Delegatury św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kolumbii i Wenezueli. Zajmuje się pracą duszpasterską w parafiach, formacją kleryków i organizowaniem rekolekcji dla ruchów i stowarzyszeń świeckich.

 

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę