ks. Andrzej Norbert Nyga SAC

Urodzony: 14.03.1977, Kielce;

I śluby: 29.09.1998;

śluby wieczyste: 14.09.2002;

święcenia kapłańskie: 10.05.2003;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: BARBADOS.

Od lipca 2010 r. pracuje na Barbadosie na placówce misyjnej w Bridgetown. Pełni posługę wikariusza w parafii św. Dominika oraz kapelana szpitala. Odpowiedzialny jest również za szkołę niedzielną.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę