ks. Andrzej Rosiak SAC

Urodzony: 26.03.1974, Siemiatycze;

I śluby: 29.09.1995;

śluby wieczyste: 08.09.1999;

święcenia kapłańskie: 07.05.2000;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: BARBADOS, SANTA LUCIA.

Na Barbados wyjechał w lipcu 2008 r., pracował w parafii św. Dominika w Bridgetown. Na terenie parafii wybudował w ciągu sześciu miesięcy nową kaplicę i rozwinął małą wspólnotę katolicką na południu wyspy, zalążek przyszłej parafii. Od 9 września 2012 r. pełni posługę proboszcza w Laboire, na wyspie Santa Lucia.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę