ks. Dariusz Sala SAC

Urodzony: 05.07.1986, Kielce;

I śluby: 29.09.2007;

śluby wieczyste: 08.09.2011;

święcenia kapłańskie: 02.05.2012;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ.

Na WKS pracuje od 2013 roku, był duszpasterzem w parafii Zbawiciela Miłosiernego w Yopougon (dzielnica Abidżanu). W 2014 r. został duszpasterzem, ekonomem oraz administratorem wspólnoty w Bazylice Matki Bożej Królowej Pokoju w Yammoussoukro. Od 2018 r. posługuje w Sanktuarium Miłosierdzia w Wagadugu - Burkina Faso.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę