ks. Piotr Worwa SAC

Urodzony: 23.02.1972;

I śluby: 29.09.1994;

śluby wieczyste: 08.09.1998;

święcenia kapłańskie: 08.05.1999;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: UKRAINA.

Na Ukrainie posługuje od 1999 r. 

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę