Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Kamila
Mława
Aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być znowu razem aby zadzwonił i nie zerwał naszej przyjaźni aby wyznał mi prawde ,aby jego mama zmienila do mnie nastawienie nie uważała mnie za wroga aby nie rozdzieliła nas znowu
08-03-20
Marcin
Łubianka
O łaskę powrotu do zdrowia dla Sławomira, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Sławomira i jego rodziny.
03-03-20
Marietta
Warszawa
W intencjach Bogu wiadomych.
02-03-20
Anna
Poznań
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej mojej Rodziny.
02-03-20
Małgosia
Warszawa
Proszę o modlitwę za uczestników i prowadzących kurs „Emaus” w dn. 27-29.03.2020 r. o potrzebne łaski, prowadzenie i dary Ducha Św. oraz o otwarcie się na Boże Słowo. Niech zasiane w naszych sercach Słowo przyniesie plon obfity. Błogosław nam Panie oraz tym którzy wspierają nas swoją modlitwą.
01-03-20
Izabela
Warszawa
proszę o dobre rozeznanie woli Bożej w życiu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Marcina, Lavosa, Patrycji i Oktawii, o potrzebne dla nich dary i łaski oraz ochronę przed złem i zasadzkami złego ducha.
01-03-20
Sylwia Wójtowicz
Tychy
Proszę o modlitwę,o cud uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz
29-02-20
Henryk
Minsk
Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!
20-02-20
Przemysław
Grudziądz
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas.
18-02-20
Izabela
Warszawa
O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Ani, Lavy i Marcina.
18-02-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę