Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Beata
Krosno
Proszę o uzdrowienie męża Jana i nawrócenie syna Rafała oraz o potrzebne łaski dla bliskich. Bóg zapłać 💕
15-06-19
Jadwiga Stryjecka
Rajgród
O cud uzdrowienia mnie z choroby wiadomej Panu Bogu ażebym mogła odzyskać siłę do pracy i wykonywania codziennych obowiązków i siłę do dalszego życia, radość z życia. Za moich nieprzyjaciół i przyjaciół którzy doprowadzili do mego cierpienia. Bog zapłać.
14-06-19
Agnieszka
B.
W intencji znanej Bogu.
14-06-19
Barbara
Wiedeń
Za Rafała o nawrócenie i Bogu wiadomej sprawie
14-06-19
Barbara
Wiedeń
Proszę o zdrowie dla Piotra
14-06-19
Barbara
Elbląg
Za Polskę i Polaków aby wszystkim żyło się lepiej
14-06-19
Genowefa
Lubań
Proszę o modlitwę o całkowite zdrowie dla męża, dzieci i dla mnie , a także o miłość , zgodę jedność, harmonię w rodzinie oraz dobre relacje między nami .Serdeczne Bóg zapłać.
14-06-19
Ewa
lapy
o łaskę uzdrowienia i uwolnienia od wszelkiego zła dla mojej rodziny o dary Ducha Świetego i opiekę Matki Bożej na każdy dzień oraz podziękowania za dar życia i za to wszystko co mam chociaż jest bardzo ciężko
14-06-19
marta
nysa
Prosze pokornie o łaski dla cierpiących dusz czysćcowych dziadków ,Marka i jego matki, mojego ojca oraz sąsiadki Marii .
14-06-19
marta
nysa
Prosze pokornie o poprawe zdrowia dla matki oraz nawrócenie calej rodziny i wrogów.
14-06-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę