Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ania
No
Proszę o modlitwę uzdrowienia mojego taty Władysława z nowotworu zlosliwego
01-12-19
Renata
Wargowo
Za Franka, 18latka, u którego podejrzewa się zapalenie mięśnia sercowego.
28-11-19
Marzena
Radom
Szczęść Boże, proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Daniela z choroby, z którą się zmaga od dłuższego czasu. Panie Jezu, proszę, aby mój syn był całkowicie zdrowy i mógł normalnie żyć, uczyć się i wypełniać Twoją wolę. Miej go w Swojej opiece, ochraniaj i uwalniaj od zła. Chwała Tobie Panie! Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Szczęść Boże.
26-11-19
Dawid Chmielewski
Bristol
O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.
23-11-19
Renata
Sosnowiec
Gorąco proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy zawodowej.Jezu, ufam Tobie!
22-11-19
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
22-11-19
Czcicielka Maryi
Warszawa
O łaskę uzdrowienia.
20-11-19
Ksenia
Wodzislaw
Bardzo prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia mojej ukochanej babci Eli, ktora cale zycie byla i jest dla mnie jak mama.
17-11-19
Dorota
Siedlce
O przebaczenie z serca dla Doroty, umiejętność kochania dla Doroty, uzdrowienie duchowe i uwolnienie z depresji, lęków i smutku, przemianę serca i życia, pomyślny wyrok w sądzie, rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej i uporządkowanie sytuacji w pracy.
17-11-19
grazyna
raszyn
Proszę Cię Boże o zdrowie duszy i ciała, spokojną i godnie płatną stałą pracę z dobrymi i szczerymi ludźmi, spokój dnia codziennego, załatwienie wszystkich spraw urzędowych a przede wszystkim tych najważniejszych mieszkaniowych, miłości każdego dnia, szczerych przyjaciół wokół nas, o ochronę i obronę od ataków złego , wszelkich uroków, zaklęć , przekleństw -o uwolnienie od wszelkiego rodzaju zniewoleń oraz grzechów pokoleniowych i ich skutków, o uwolnienie od demonów, alkoholizmu, chorób nieuleczalnych samobójstwa, rozpaczy, apatii, poddania się i załamania. O siłę do przetrwania trudnej sytuacji i znalezienie oparcia i pomocy w ramionach kochającego Ojca wraz z Synem Bożym i Duchem Świętym O błogosławieństwo dla Rodziny - dla Macieja (żeby znalazł prawdziwych szczerych przyjaciół na studiach , wspaniałą dziewczynę, Damiana(wszelkie Łaski Boże we wszystkim), Grażyny, Hanny, Andrzeja realizację planów we wszystkim o ile są zgodne z Wolą Bożą przez wstawiennictwo Matki Bożej, św. Michała Archanioła, św. o. Pio
15-11-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę