Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Warszawa
W moich intencjach zdrowia i osobistych, łaskę pokuty i zadośćuczynienia
14-06-19
AGNIESZKA
ZACZERNIE
Proszę o modlitwę w intencji mojego mocno zagubionego męża o odwagę do podjęcia decyzji o zerwaniu z grzechem i powrocie do Boga i rodziny. O Moc Ducha Świętego dla niego, by się nawrócił i naprawił wszystkie relacje ze swoją rodziną. Bóg zapłać!
14-06-19
Anna
Bilgoraj
Panie proszę Cię o wszelkie Łaski dla Misjonarza którego imię Ty znasz. Proszę za wszystkich misjonarzy którzy poświęcają swoje życie dla innych. Daj im panie Swoje Oczy i Serce aby każdy przy nich czuł się Swiatynią Boga Żywego.
14-06-19
Agnieszka
Warszawa
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę 🙏🏻❤️
14-06-19
Anna
Gąski
Prosze o laske uzdrowienia dla mojej rodziny bo zle sie dziieje wszyscy chorujemy .Bóg Zapłać
14-06-19
Ewa
Kutno
Ojcze proszę o laskę zdrowia błagam 3latajestem chora
14-06-19
Małgorzata
Busko Zdrój
Błagam o zdrowie dla mnie i dla mojej przyjaciółki Agnieszki. O nawrócenie mojego taty, zgodę w rodzinie i wyjście z długów. Bóg zapłać!
14-06-19
Joanna
Złotoryja
W intencji Sebastiana o rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej,o pragnienie wiary uwolnienie z więzów złego ducha.
14-06-19
Joanna
Złotoryja
O Miłosierdzie Boże i łaskę życia wiecznego dla zmarłego męża Pawła. O pragnienie życia sakramentalnego dla Pauliny i Marcina,o doświadczenie miłości Boga Ojca .Jezu ratuj ich ,tylko Ty możesz naprawić ich życie. aby nie szli szeroką drogą na zatracenie wieczne.
14-06-19
Maria
Karczew
O uzdrowienie z choroby nowotworowej ośmioletniego Msksymiliana. O łaskę dobrej spowiedzi dla Krzysztofa. O uzdrowienie relacji w rodzinie. O nawrócenie Beaty.
14-06-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę