Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Beata Bazan
Boleslaw
Za wstawiennictwem św.Rafała Kalinowskiego proszę o żywą ,głęboką wiarę dla Grzegorza.Niech Wola Boża wypełni się w sprawie Bogu wiadomej,Módlmy się za dusze czyśćcowe.
12-11-19
Agnieszka
Wielkopolska
Proszę o opatrzność Bożą nad naszym małżeństwem, odnowienie naszej miłości i naszego małżeństwa oraz zeby mąż odpóścił swój upór i wrócił do domu, do nas. Proszę o modlitwę żeby nie doszło do rozprawy rozwodowej która ma być 19.12 2019r.Niech Matka Boska przyprowadzi go do domu. Niech mój mąż znowu odda swoje serce naszej rodzinie. Dziękuję za modlitwę.
12-11-19
Elżbieta
Kraków
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę dla Kasi , ktora cierpi na zespól lękowy, aby Twój Syn w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uwolnił ją od wszelkiego lęku by przestała się tak bardzo bać gdy domownicy opuszczają mieszkanie , aby mogli swobodnie wychodzić z domu bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą i kontynuować swoją pracę .Szczególnie proszę, aby 18 listopada mój starszy brat mógł iść do pracy na nocną zmianę bez lęku Kasi , by Kasia przyjęła to spokojnie, by już teraz przestała się tak bardzo bać .
12-11-19
Renata
Seweryn
Gorąco proszę o rozwiązanie spraw zawodowych, odzyskanie spokoju ducha, potrzebne łaski dla rodziny. Jezu, ufam Tobie !
11-11-19
nn
Warszawa
Prosze o modlitwe przez wstawiennictwo sw Wincentego Pallotiego. o nawrócenie Pawła, który odszedł od koscioła, ( i mówi że nigdy nie poznał i nie spotkał Boga. Wiec na pewno Bóg nie istnieje. ) Na bierzmowanie jeszcze, przyjał patrona sw. Wincenty Pallotti . Mówił ze uwierzyłby w Boga, gdyby Bóg Mu sie objawił, powiedział że te przykazania, to On sam chce zeby ludzie przestrzegali, żeby Bóg Mu odpowiedział dlaczego tyle jest cierpienia na swiecie i jeszcze na wszystkie inne pytania. Oby doswiadczył żywego Jezusa i Jego miłosci. Jezu ufam Tobie.
09-11-19
Bożena
Rybnik (Gmina: Rybnik)
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Damiana prosząc o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej
06-11-19
Liwia
Marki
O zdrowie dla mnie i mojego syna. Dziękując za otrzymane łaski.
05-11-19
Renata
Sosnowiec
Gorąco proszę o pozytywne rozwiązanie sprawy zawodowej, odzyskanie spokoju ducha i radości życia codziennego, potrzebne łaski dla syna Marka.
03-11-19
Ewa
Komornikia
Za Olge o pomyślne zdanie matury, o rozeznanie dalszej drogi zyciowej . Za Szymona i O lge o blogoslawienstwo dla nich . Za Macieja, o zdrowie i nawrocenie . Za Ewe, o zdrowie i za jej małżeństwo
01-11-19
Anna Maria
GDYNIA
Szczęść Boże proszę o modlitwę w następujących intencjach.Dziękczynna błagalnie i proszę o Ducha Świętego i jego nowe dary o przemianę mojego życia i wnętrza Boża miłością.O łaskę wspólnego zamieszkania z mężem i jego powrót.O pomyślne rozwiązanie spraw z mieszkaniem za moim pomocników i krzywdzicieli.Jezu Maryjo błagam mówcie i działajcie. O szybka pomoc finansową.Proszę podeslij mi kogoś z pomocą.O bezpieczeństwo nasze i naszych rzeczy.Aby dzieci były grzeczne bo już nie mogę Ojcze.Żeby nikt z naszej rodziny nie poszedł na Halloween.O lepsze relacje z MaryjaOjcze ja bardzo dziękuję i błagam Cię w Imie Jezusa o pomoc o szybką pomoc.Za nasze relacje i dużo czasu razem.Oraz za wszystko co oddałam Maryji w ręce.Błagam pomóż przymnoz nam wiary i miłości i nadzieji.Proszę jak apostołowie A dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych dziekuje i blagam za moim mezem przyprowadz go do nas.Zebym byla gotowa teraz i potem i głosiła bez przeszkód .Jezu Ty się tym zajmij.Jezu ufam Tobie
31-10-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę