Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Adam
Gdańsk
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
19-01-20
Gosia
Białogard
Błagam o modlitwę o zdrowie dla Gosi
12-01-20
Natalia
Rumia
Proszę o modlitwę za modą kobietę, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.
12-01-20
Milena
Warsaw
Proszę o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów rodzinnych z Józefem aby nie k rzywdzil rodziny zadłużeniem jej
11-01-20
Izabela
Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji o dobre rozeznanie Bożych natchnień co do życiowej misji dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Patrycji, Anny, Moniki, o pracę zawodową zgodną z wolą Bożą, o dary i światło Ducha Świętego, a także uzdrowienie ich emocji, uczuć i uzdrowienie z lęków oraz zranień. Bóg zapłać.
08-01-20
Kamila
Gdańsk
Proszę o modlitwę w intencji naprawienia stosunków między Witalijem, a Dominikiem. O naprawienie relacji miedzy ojcem i synem
08-01-20
Anna
Gdynia
Proszę dobrego Boga i Najświętszą Matkę o uratowanie małżeństwa.
06-01-20
AGATA
KOŚCIELNA WIES
PROSZE O LASKE UZDROWIENIA CHOREGO KRĘGOSŁUPA I DEPRESJI DLA AGATY
05-01-20
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiаdomych. Воg zарlас.
05-01-20
Jacek
Zielonka
Panie Jezu powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Spraw bym był Ci całkowicie posłusznym narzędziem. Spraw bym był nowym stworzeniem przemienionym przez miłość, którą mi okazałeś. Spraw by przez tę przemianę moja żona dostrzegła we mnie znów atrakcyjnego mężczyznę bo niestety mój związek z nią się rozpada. Spraw Panie by żona odeszła od grzechu cudzołóstwa i uczyń proszę by się nawróciła. Spraw proszę by córka miała mamę i tatę ale lepszych. Niech się dzieje Twoja wola
04-01-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę