Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Krzysztof
Warszawa
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
01-01-20
Katolik
Białystok
O uzdrowienie z hipochondrii.
30-12-19
Marcin
Tychy
Proszę o modlitwę w intencji uniknięcia egzekucji komorniczej
28-12-19
Ala
Krakow
Za zmarłych z rodziny Kosinskich,Jaszczolt,Niemyjskich
26-12-19
Agnieszka
Wolsztyn
Proszę o modlitwę byśmy z mężem poczęli zdrowe dziecko a dla mojego adopcyjnego syna z Kongo o siłę i odwagę w pokonywaniu przeszkód i nadzieję. Bóg zapłać
26-12-19
Ewa
Bielsko biała
Szczęść Boże. Bardzo ale to bardzo proszę o modlitwę. Mąż uzależniony od leków psychotropowych znęca się nade mną i nad córką. Jestem wrakiem człowieka. Jestem schorowana. Zależna jestem od Jego pieniędzy. Błagam Ewa
23-12-19
Magdalena
Kutno
Proszę o modlitwę o dobrą pracę dla Magdaleny
22-12-19
Adam
Gdańsk
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami i Hanie.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha i Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
19-12-19
Iwona
Ireland
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru usług dla Iwony i Huberta lub cud poczęcia. Z głębi serca płynące Bóg zapłać.
19-12-19
Aga
warszawa
Proszę o modlitwę o łaskę pokoju w moim sercu, łaskę roztropności i mądrości Bożej w podejmowaniu codziennych decyzji. O łaskę dziecięcej, żywej wiary bez granic, która góry przenosi. O łaskę przymnożenia moich sił duchowych, psychicznych i fizycznych i o światło w sprawie nietolerancji pokarmowej Idy i jej całkowite uzdrowienie z tego. Proszę o łaskę żebym Duch święty otworzył moje serce na to wszystko czym Pan Bóg pragnie mnie obdarować. Oraz o łaskę całkowitego uzdrowienia mojej duszy i ciała o łaskę lekkiej pracy blisko miejsca zamieszkania:)
18-12-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę