Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Gdynia
Proszę Cię Boże o napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.
17-12-19
Agnieszka
Kraków
Proszę za kapłana Grzegorza w kryzysie (ludzkim i duchowym), o podniesienie przez Pana i odnowienie, umocnienie w osaczeniu wewnętrznym i uwolnienie od zamętu.
17-12-19
Teodora
Kraków
O pojednanie z Michałem i Jego powrót
16-12-19
Anna
Lublin
Prosze o modlitwe w intencji zdrowia mojej rodziny, uzdrowienia siostrzenca z ciezkiej choroby, rozwiazania klopotu oraz lask w pracy i szybkiego znalezienia dobrej pracy.
15-12-19
Anna
Gdynia
O napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.
15-12-19
Dominika
Lomza
O szczesliwe rozwiazanie I blogoslawienstwo dla Julitki
12-12-19
Anna
Plock
O łaski chleb dla dzieci dach zdrowie ułożenie spraw finansowych spłaty długów po nieudanym małżeństwie uwolnienie od prześladowań ochronę
12-12-19
M.
Warszawa
Prośba o błogosławieństwo i przezwyciężenie lęków.
09-12-19
Kamila
Gdańsk
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Dominika o uzdrowienie z silnego lęku separacyjnego i lęku związanego z samodzielnym spaniem
08-12-19
Magdalena
Warszawa
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia, a także o potrzebne łaski dla mnie i mojej Rodziny. Bóg zapłać
02-12-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę