Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
01-12-19
Ania
No
Proszę o modlitwę uzdrowienia mojego taty Władysława z nowotworu zlosliwego
01-12-19
Renata
Wargowo
Za Franka, 18latka, u którego podejrzewa się zapalenie mięśnia sercowego.
28-11-19
Marzena
Radom
Szczęść Boże, proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Daniela z choroby, z którą się zmaga od dłuższego czasu. Panie Jezu, proszę, aby mój syn był całkowicie zdrowy i mógł normalnie żyć, uczyć się i wypełniać Twoją wolę. Miej go w Swojej opiece, ochraniaj i uwalniaj od zła. Chwała Tobie Panie! Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Szczęść Boże.
26-11-19
Dawid Chmielewski
Bristol
O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.
23-11-19
Renata
Sosnowiec
Gorąco proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy zawodowej.Jezu, ufam Tobie!
22-11-19
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
22-11-19
Czcicielka Maryi
Warszawa
O łaskę uzdrowienia.
20-11-19
Ksenia
Wodzislaw
Bardzo prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia mojej ukochanej babci Eli, ktora cale zycie byla i jest dla mnie jak mama.
17-11-19
Dorota
Siedlce
O przebaczenie z serca dla Doroty, umiejętność kochania dla Doroty, uzdrowienie duchowe i uwolnienie z depresji, lęków i smutku, przemianę serca i życia, pomyślny wyrok w sądzie, rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej i uporządkowanie sytuacji w pracy.
17-11-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę