Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

grazyna
raszyn
Proszę Cię Boże o zdrowie duszy i ciała, spokojną i godnie płatną stałą pracę z dobrymi i szczerymi ludźmi, spokój dnia codziennego, załatwienie wszystkich spraw urzędowych a przede wszystkim tych najważniejszych mieszkaniowych, miłości każdego dnia, szczerych przyjaciół wokół nas, o ochronę i obronę od ataków złego , wszelkich uroków, zaklęć , przekleństw -o uwolnienie od wszelkiego rodzaju zniewoleń oraz grzechów pokoleniowych i ich skutków, o uwolnienie od demonów, alkoholizmu, chorób nieuleczalnych samobójstwa, rozpaczy, apatii, poddania się i załamania. O siłę do przetrwania trudnej sytuacji i znalezienie oparcia i pomocy w ramionach kochającego Ojca wraz z Synem Bożym i Duchem Świętym O błogosławieństwo dla Rodziny - dla Macieja (żeby znalazł prawdziwych szczerych przyjaciół na studiach , wspaniałą dziewczynę, Damiana(wszelkie Łaski Boże we wszystkim), Grażyny, Hanny, Andrzeja realizację planów we wszystkim o ile są zgodne z Wolą Bożą przez wstawiennictwo Matki Bożej, św. Michała Archanioła, św. o. Pio
15-11-19
Beata Bazan
Boleslaw
Za wstawiennictwem św.Rafała Kalinowskiego proszę o żywą ,głęboką wiarę dla Grzegorza.Niech Wola Boża wypełni się w sprawie Bogu wiadomej,Módlmy się za dusze czyśćcowe.
12-11-19
Agnieszka
Wielkopolska
Proszę o opatrzność Bożą nad naszym małżeństwem, odnowienie naszej miłości i naszego małżeństwa oraz zeby mąż odpóścił swój upór i wrócił do domu, do nas. Proszę o modlitwę żeby nie doszło do rozprawy rozwodowej która ma być 19.12 2019r.Niech Matka Boska przyprowadzi go do domu. Niech mój mąż znowu odda swoje serce naszej rodzinie. Dziękuję za modlitwę.
12-11-19
Elżbieta
Kraków
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę dla Kasi , ktora cierpi na zespól lękowy, aby Twój Syn w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uwolnił ją od wszelkiego lęku by przestała się tak bardzo bać gdy domownicy opuszczają mieszkanie , aby mogli swobodnie wychodzić z domu bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą i kontynuować swoją pracę .Szczególnie proszę, aby 18 listopada mój starszy brat mógł iść do pracy na nocną zmianę bez lęku Kasi , by Kasia przyjęła to spokojnie, by już teraz przestała się tak bardzo bać .
12-11-19
Renata
Seweryn
Gorąco proszę o rozwiązanie spraw zawodowych, odzyskanie spokoju ducha, potrzebne łaski dla rodziny. Jezu, ufam Tobie !
11-11-19
nn
Warszawa
Prosze o modlitwe przez wstawiennictwo sw Wincentego Pallotiego. o nawrócenie Pawła, który odszedł od koscioła, ( i mówi że nigdy nie poznał i nie spotkał Boga. Wiec na pewno Bóg nie istnieje. ) Na bierzmowanie jeszcze, przyjał patrona sw. Wincenty Pallotti . Mówił ze uwierzyłby w Boga, gdyby Bóg Mu sie objawił, powiedział że te przykazania, to On sam chce zeby ludzie przestrzegali, żeby Bóg Mu odpowiedział dlaczego tyle jest cierpienia na swiecie i jeszcze na wszystkie inne pytania. Oby doswiadczył żywego Jezusa i Jego miłosci. Jezu ufam Tobie.
09-11-19
Bożena
Rybnik (Gmina: Rybnik)
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Damiana prosząc o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej
06-11-19
Liwia
Marki
O zdrowie dla mnie i mojego syna. Dziękując za otrzymane łaski.
05-11-19
Renata
Sosnowiec
Gorąco proszę o pozytywne rozwiązanie sprawy zawodowej, odzyskanie spokoju ducha i radości życia codziennego, potrzebne łaski dla syna Marka.
03-11-19
Ewa
Komornikia
Za Olge o pomyślne zdanie matury, o rozeznanie dalszej drogi zyciowej . Za Szymona i O lge o blogoslawienstwo dla nich . Za Macieja, o zdrowie i nawrocenie . Za Ewe, o zdrowie i za jej małżeństwo
01-11-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę