Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Iwona
Warszawa
anie Jezu proszę Cię o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej.
30-09-19
Olga
Kraków
Proszę o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji w rodzinie.
30-09-19
Krzysztof
Warszawa
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
28-09-19
Agnieszka
warszawa
proszę o modlitwę o łaskę odwagi do dokonywania dobrych zmian w moim życiu, o światłoDucha świętego na moje życie i na moje powołanie,
28-09-19
Anna
Polska
Za Annę Andrzeja dzieci o łaski opatrzność blogislawienstwo zdrowieSakrament małżeństwa dla Anny Andrzeja
28-09-19
Magda
Kielce
Proszę o modlitwę za mojego Tatę, o powrót do zdrowia i pełni sił po ciężkiej operacji.
26-09-19
Andrzej
Ełk
Proszę o cud uzdrowienia żony mojego siostrzeńca Moniki z raka. Monika jest mamą ponad rocznej Oli oraz ponad 3 letniej Asi.
25-09-19
Andrzej
Ełk
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o uwolnienie mnie z choroby parkinsona oraz innych chorób fizycznych i psychicznych oraz o umocnienie mojego ducha. Bóg zapłać ! Andrzej – Ełk.
25-09-19
Barbara Wysokińska
Białystok
Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji w rodzinie i w pracy pomiędzy mną a Katarzyną i Bożeną o uzdrowienie i nawrócenie całej rodziny o powołania kapłańskie i zakonne w rodzinie. Bóg zapłać
24-09-19
Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby Maksiu był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Bóg zapłać.
23-09-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę