Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Abelardo
Brazil
Pela saúde da minha família.
19-09-19
Kasia
woj śląskie
O uzdrowienie dla Kasi i pozostałe intencje Bogu wiadome.
17-09-19
Błagająca
Tarnów
Błagam o modlitwę w intencji Koli o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Maryjo, Matko moja, Królowo Pokoju. Święty Peregrynie, patronie chorych na raka, wszyscy Aniołowie i Święci, przyjdźcie mi z pomocą. Amen
16-09-19
Iwona
Warszawa
Panie Bożę proszę Cię o uratowane mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę o nawróć mojego męża Piotra i odnów naszą wzajemną miłość małżeńską. Uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą.
16-09-19
Jadwiga
Jasło
bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości Jadwigę.
12-09-19
Zatroskana mama
Opole
O zdrowie dla Maksymiliana
09-09-19
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
04-09-19
Izabela
Warszawa
proszę o bezpieczną podróż oraz bezpieczny i błogosławiony czas pobytu Izabeli w Rzymie oraz Asyżu.
04-09-19
K
S
Chciałam Tobie Boże podziękować, za wsparcie i opiekę. Za to , że mam prace i niczego mi nie brakuje. Przyszedłeś mi z pomocą w trudnych sytuacjach … Dziękuję, dziękuję, dziękuję Boże .
03-09-19
Roma
Nowe Miasto
O Boże błogosławieństwo i w intencji Panu Bogu wiadomej.
02-09-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę