Zbliża się Jubileusz 50-lecia otwarcia pierwszych misji pallotyńskich oraz działalności Sekretariatu Misyjnego. Z tej okazji została odnowiona kaplica misyjna pw. Matki Bożej z Kibeho w siedzibie Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach. Uroczystego poświęcenia kaplicy dokonał 5 października 2019 r. Ksiądz Prowincjał Zenon Hanas. W uroczystości brały udział również rodziny misjonarzy.

W kaplicy pw. Matki Bożej z Kibeho odprawiane są Msze święte. W każdą ostatnią sobotę miesiąca za wstawiennictwem Matki Bożej z Kibeho odprawiane są Msze święte w intencjach nadesłanych przez Współpracowników Misyjnych. W tej kaplicy modlimy się również za wszystkich Darczyńców i Przyjaciół Misji.

 

Poświęcenie kaplicy maryjnej

  

 

Elementy przygotowane do ołtarza głównego przywiezione z Kibeho

 

                 KRUCYFIKS                                           TABERNAKULUM                         PŁASKORZEŹBA MB Z KIBEHO          OSTATNIA WIECZERZA - DRZWICZKI DO TABERNAKULUM 

KRUCYFIKS                                

 

Kaplica przed remontem

 

 

Kaplica w trakcie remontu

 

 

 Kaplica po remoncie

 

 

Jeśli pragniesz, aby Twoje prośby były omadlane w tej kaplicy i powierzane Matce Bożej z Kibeho, to prześlij swoją intencję.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz kontaktowy

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY
PROWINCJI CHRYSTUSA KRÓLA
ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255
03-802 Warszawa
nr konta:
80 1020 104200008102 0009 9101
z dopiskiem: MSZE ŚWIĘTE - KIBEHO

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę