Współpracownicy SM

NASZE PROPOZYCJE NA 2014 R.

  • MSZE ŚWIĘTE ZA WSTAWIENNICTWEM MATKI BOŻEJ SŁOWA Z KIBEHO ODPRAWIANE W MIEJSCU OBJAWIEŃ

Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych, podczas których będziemy polecać Wasze intencje wstawiennictwu Matki Bożej Słowa z Kibeho. Msze święte zbiorowe będą odprawiane w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej z Kibeho, wybudowanym na prośbę Matki Bożej na pamiątkę Jej objawień w Rwandzie.

Więcej…

 

Drodzy Przyjaciele Misji i Kościoła na Wschodzie - 2013 BN

Wam wszystkim, którzy od wielu lat współpracujecie z Pallotyńskim Sekretariatem Misyjnym i Ewangelizacji Wschodu, jak i również tym, którzy od niedawna dołączyli do naszego grona, wyrażam wielką wdzięczność za zaangażowanie w rozwój misji pallotyńskich prowadzonych w Afryce, Ameryce Łacińskiej i krajach Europy Wschodniej.

Więcej…

 

DRODZY PRZYJACIELE MISJI - 2012 r.

Niedziela Misyjna, 21 października 2012 r.

Wiara jest darem, który został nam dany, abyśmy się nim dzielili; jest podarowanym talentem, który ma owocować; jest światłem, które nie powinno nigdy pozostawać w ukryciu, ale winno oświetlać cały dom. Jest najważniejszym darem, jaki został nam uczyniony w naszym życiu, i nie możemy zatrzymywać go dla samych siebie.
Benedykt XVI

Więcej…

 

Pełni zapału w głoszeniu Ewangelii 2012 r.

Drodzy Przyjaciele Misji
Jednym z podstawowych elementów życia każdego człowieka wierzącego w Boga jest powołanie i posłannictwo oraz czynne zaangażowanie w wypełnianie misji zleconej przez Jezusa: „Idźcie i głoście Ewangelię”.

Więcej…

 
Więcej artykułów…