Adopcja Serca

Dbamy o lepszą przyszłość dla dzieci
Jak stać Darczyńcą?

Świetlica dla dzieci z najuboższych rodzin z opieką, posiłkami i edukacją

Casa Hogar w Columbii
Prosimy o wsparcie

Misja Pallotyńska

Niesiemy nadzieję i miłość
Czytać więcej

Misja pallotyńska

Niesiemy nadzieję i miłość

Pallotyńskie misje to głoszenie Ewangelii z wrażliwym i otwartym sercem. To wspólna troska wielu ludzi dobrej woli w służbie lepszego świata. Jesteśmy razem w miejscach, gdzie potrzeba rozwoju Kościoła oraz pomocy i otwartych oczu. Droga, jaką wspólnie idziemy, jest drogą św. Wincentego Pallottiego, naszego Założyciela. Podjęliśmy misje w wielu krajach. Od ponad stu lat posługujemy w Polsce, a od ponad pięćdziesięciu na wszystkich kontynentach. Razem niesiemy pokój, pojednanie, dobro, gromadząc się w imię Jezusa Chrystusa. Pallotyni to ogromna wspólnota osób świeckich, księży, braci i sióstr zakonnych, ofiarodawców, wolontariuszy w służbie Bogu i człowiekowi.

Nasze Projekty

Wszystkie projekty
Strona główna

Parafialny program stypendialny dla uczniów w Arusha, Tanzania

Dzieci z wiosek w ciągu dnia pracują w polu pomagając w utrzymaniu rodziny. Mogą uczyć się jedynie w szkole wieczorowej. Pomóżmy im finansując czesne, bo tylko zdobycie wykształcenia zapewni im w przyszłości niezbędne środki do życia.

Strona główna

Dożywianie dzieci ulicy w Cyangugu, Rwanda

Mieszkańcy okolicznych wiosek żyją w skrajnym ubóstwie. Konieczne jest regularne wsparcie, które pozwoli ratować życie najbardziej potrzebującym dzieciom, często z chorobą głodową. Pomóżmy im w zakupie jedzenia, leków i artykułów szkolnych.

Strona główna

„Koinonia Orphans” – wsparcie edukacji dzieci i rodzin w potrzebie, RPA

W jednej z najuboższych części RPA żyją w prymitywnych domach osierocone dzieci, bez możliwości nauki, często niedożywione. Wiele rodzin potrzebuje pomocy przy odbudowie domów. Chcemy im pomóc. Dołącz do nas.

Aktualności i Wydarzenia

Zapoznaj się z najnowszymi aktualnościami i wydarzeniami na naszej stronie. Bądź na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z naszego świata.

Wszystkie nowości

Tak można nam pomóc

Pallotyński Sekretariat Misyjny pełni bezpośrednią odpowiedzialność za misje i misjonarzy, a także za podejmowane zadania, realizowane projekty i dzieła ewangelizacyjne.

20zł 50zł 100zł
Prosimy wybrać kwotę
Prosimy wypełnić pole
Prosimy wypełnić pole
Prosimy wypełnić pole swoim adresem e-mail