ks. Krzysztof Miner SAC

ks. Krzysztof Miner SAC

ks. Krzysztof Miner SAC Urodzony: 01.06.1967, Ostrzeszów; I śluby: 29.09.1988; śluby wieczyste: 20.09.1992; święcenia kapłańskie: 08.05.1993; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: RWANDA.   Do Rwandy wyjechał w 1996 roku. Był wikariuszem w Masaka, potem proboszczem w Kinoni. Prowadził tam też Pallotyńską Adopcję Serca. W Rwandzie pracował do 2011 […]

Więcej
ks. Mariusz Mąka SAC

ks. Mariusz Mąka SAC

ks. Mariusz Mąka SAC Urodzony: 05.03.1975, Pułtusk; I śluby: 29.09.1999; śluby wieczyste: 11.05.2002; święcenia kapłańskie: 01.05.1982; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: KOLUMBIA.   Na misjach w Kolumbii posługuje od września 2003 r., początkowo jako wikariusz w parafii pw. Matki Bożej Królowej w Bogocie, następnie jako rektor domu formacyjnego kleryków w […]

Więcej
ks. Grzegorz Marczuk SAC

ks. Grzegorz Marczuk SAC

ks. Grzegorz Marczuk SAC Urodzony: 07.05.1977, Międzyrzec Podlaski; I śluby: 29.09.1999; śluby wieczyste: 14.09.2002; święcenia kapłańskie: 10.05.2003; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: BARBADOS, UKRAINA Od 2014 r. pracował w Barbadosie na placówce misyjnej w Bridgetown. Pełnił posługę wikariusza w parafii św. Dominika. W 2016 r. został kapelanem szpitala w parafii pw. […]

Więcej
ks. Grzegorz Majewski SAC

ks. Grzegorz Majewski SAC

ks. Grzegorz Majewski SAC Urodzony: 24.10.1980, Kielce; I śluby: 30.10.2001; śluby wieczyste: 28.06.2005; święcenia kapłańskie: 06.05.2006; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: KOLUMBIA. Na misje wyjechał 1 września 2009 r., pracował w parafii pw. Matki Bożej Królowej w Bogocie. W 2016 r. został mianowany proboszczem parafii pw. Opatrzności Bożej .

Więcej
ks. Zdzisław Łodygo SAC

ks. Zdzisław Łodygo SAC

ks. Zdzisław Łodygo SAC Urodzony: 31.05.1968, Suchowola; I śluby: 29.09.1996; śluby wieczyste: 19.09.2000; święcenia kapłańskie: 05.05.2001; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: WENEZUELA.   Na misjach od 2002 r.pracował na placówce misyjnej w Guarenas, gdzie pełnił posługę proboszcza oraz rektora. Od czerwca 2017 r. pełni funkcję przełożonego Delegatury św. Teresy od […]

Więcej
ks. Adam Kraszewski SAC

ks. Adam Kraszewski SAC

ks. Adam Kraszewski SAC Urodzony: 01.09.1976, Ostrołęka; I śluby: 29.09.1998; śluby wieczyste: 14.09.2002; święcenia kapłańskie: 10.05.2003; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: KOLUMBIA. Od 2004 r. pracuje w Kolumbii najpierw jako proboszcz  parafii pw. Objawienia Pańskiego w Bello, duszpasterz, rektor wspólnoty, administrator Delegatury św. Teresy od Dzieciątka Jezus Kolumbia-Wenezuela. Zajmował […]

Więcej
ks. Jerzy Kożuch SAC

ks. Jerzy Kożuch SAC

ks. Jerzy Eugeniusz Kożuch SAC Urodzony: 25.07.1953, Nowy Sącz; I śluby: 08.09.1974; śluby wieczyste: 02.02.1980; święcenia kapłańskie: 04.05.1980; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: RWANDA, KAMERUN, DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA. Po przybyciu do Rwandy w 1982 r. rozpoczął pracę misyjną w Kigali-Gikongo, następnie w Masaka  i od 1985 r. w […]

Więcej
ks. Jerzy Kotwa SAC

ks. Jerzy Kotwa SAC

ks. Jerzy Andrzej Kotwa SAC Urodzony: 23.04.1954, Stara Zbelutka; I śluby: 08.09.1975; śluby wieczyste: 19.08.1979; święcenia kapłańskie: 02.05.1981; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA, RWANDA.   Działalność misyjną w ówczesnym Zairze rozpoczął w 1981 r., w parafii Rutshuru. Pracował również w placówce misyjnej w Rugari. Od 2000 […]

Więcej
br. Zbigniew Kłos SAC

br. Zbigniew Kłos SAC

br. Zbigniew Kłos SAC Urodzony: 30.07.1967, Morąg; I śluby: 29.09.1987; śluby wieczyste: 27.09.1992; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ. Pełni posługę misyjną w Wybrzeżu Kości Słoniowej, w latach 1993-2006 był administratorem domu zakonnego w Yamoussoukro, a następnie, do 2011 r. zajmował się pracą pastoralną w Grand-Béréby. […]

Więcej
ks. Stanisław Kantor SAC

ks. Stanisław Kantor SAC

ks. Stanisław Kantor SAC Urodzony: 08.04.1962, Grybów; I śluby: 08.09.1983; śluby wieczyste: 29.09.1987; święcenia kapłańskie: 07.05.1988; przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni); działalność misyjna: RWANDA, UKRAINA.   Pracę misyjną w Rwandzie rozpoczął w 1990 r. w parafii Masaka, gdzie pełnił posługę duszpasterską jako wikariusz, a następnie proboszcz. W latach 1999-2000 pełnił […]

Więcej