X PIESZA PIELGRZYMKA RÓŻAŃCOWA Z PASŁĘKA DO GIETRZWAŁDU 18-20 czerwca 2021 r. „Wszystko postawiłem na Maryję”

W roku beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego serdecznie zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium w Gietrzwałdzie. Będzie to już X Pielgrzymka Różańcowa z Matką Bożą Słowa. Pragniemy rozważać przesłanie Sługi Bożego, który wszystko postawił na Maryję.

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w gronie wiernych pątników oraz świętych obecnych w towarzyszących nam relikwiach. Niech ten święty czas będzie dla wszystkich okazją do odnowy duchowej i umocnienia wiary dotkniętej skutkami pandemii. 

  • Rozpoczęcie 18 czerwca – dojazd z Gdyni i Gdańska do Pasłęka zorganizowanym autokarem.
  • Pieszo z Pasłęka do Gietrzwałdu.
  • Powrót autokarem z Gietrzwałdu do Gdańska i Gdyni.
  • Przewodnikiem pielgrzymki jest ks. Roman Rusinek SAC, pallotyn, który przez wiele lat posługiwał na misjach w Rwandzie.
  • INFORMACJE I ZAPISY: tel. +48 506 134 887 lub +48 515 127 886
  • PATRONAT: Pallotyński Sekretariat Misyjny Prowincji Chrystusa Króla

Gietrzwałd to szczególne miejsce w naszej Ojczyźnie. Objawienia Najświętszej Maryi Panny, nadal są żywe i w dalszym ciągu owocują. Naszym wewnętrznym pragnieniem jest, aby na nowo przypomnieć i ożywić pamięć tego miejsca. Będziemy szli w pielgrzymce z figurą Matki Bożej Słowa, przywiezioną z Kibeho (Rwanda), w którym miały miejsce objawienia Maryjne, zatwierdzone przez stolicę Apostolską.

Towarzyszyć nam będą relikwie:

  • św. Wincentego Pallottiego z przesłaniem, aby umacniać wiarę i rozpalać miłość.
  • św. Jana Pawła II, który pokazał, jak miłować Kościół i zawierzać Maryi.

Zapraszamy na comiesięczną internetową transmisję Mszy świętej z kaplicy Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach. Msza święta będzie odprawiona 29 maja (sobota) o godz. 8.00. Będziemy modlić się w intencjach nadesłanych przez Współpracowników Misyjnych, polecanych Panu Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej z Kibeho. Zapraszamy do duchowej łączności podczas transmisji Mszy świętej, w której można uczestniczyć za pośrednictwem Radia Pallotti.FM i Telewizji Pallotti.TV.

Wdzięczni za otrzymane łaski, pragniemy duchowo przygotować się do jubileuszu 50-lecia działalności misyjnej polskich pallotynów. Wraz z dniem 22 lutego rozpoczynamy dziewięciomiesięczną nowennę dziękczynną do naszego Założyciela św. Wincentego Pallottiego, który zainicjował dzieło misyjne. Każdego 22 dnia miesiąca podczas sprawowanej Mszy św. będziemy się modlić za Jego wstawiennictwem w intencji pallotynów rozsianych po świecie i o błogosławieństwo Boże dla wspierających ofiarnie nasze misje Dobrodziejów Sekretariatu Misyjnego. Zachęcamy do duchowej łączności każdego 22 dnia miesiąca od lutego do października, poprzez transmisje internetowe Mszy św. o godz. 18.00 #Ząbki​​ #Misje​​ #Sekretariat​​

Zapraszamy na comiesięczną internetową transmisję Mszy świętej z kaplicy Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach. Msza święta będzie odprawiona 24 kwietnia (sobota) o godz. 8.00. Będziemy modlić się w intencjach nadesłanych przez Współpracowników Misyjnych, polecanych Panu Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej z Kibeho. Zapraszamy do duchowej łączności podczas transmisji Mszy świętej, w której można uczestniczyć za pośrednictwem Internetu.

Wdzięczni za otrzymane łaski, pragniemy duchowo przygotować się do jubileuszu 50-lecia działalności misyjnej polskich pallotynów. Wraz z dniem 22 lutego rozpoczynamy dziewięciomiesięczną nowennę dziękczynną do naszego Założyciela św. Wincentego Pallottiego, który zainicjował dzieło misyjne. Każdego 22 dnia miesiąca podczas sprawowanej Mszy św. będziemy się modlić za Jego wstawiennictwem w intencji pallotynów rozsianych po świecie i o błogosławieństwo Boże dla wspierających ofiarnie nasze misje Dobrodziejów Sekretariatu Misyjnego. Zachęcamy do duchowej łączności każdego 22 dnia miesiąca od lutego do października, poprzez transmisje internetowe Mszy św. o godz. 18.00

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę