Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Miłosz
Lębork
Prosimy serdecznie o stałe wstawiennictwo w intencji dzieła zawierzenia się Matce Bożej kapłanów i wiernych diecezji pelplińskiej. Dziękujemy! Niech Mama Niebieska Wam błogosławi!
21-02-21
Beata
Środa Śląska
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać.
18-02-21
Sylwia
Kujawsko pomorskie
Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla mojej mamy. O uzdrowienie ja z chorob. Bóg zapłać
17-02-21
Emilian
Ostrów Wielkopolski
W intencji Bogu wiadomej dla chorej osoby
17-02-21
Katarzyna
Krakow
Prosze o uwolnienie z nerwicy , wyprostowanie sciezki mojego zycia. Prosze o odnowienie kontaktu z Kamilem , poprawie naszych relacji oraz o jego nawrocenie.
16-02-21
Ewelina
Słopnice
O zdrowie i siły dla Teresy.
13-02-21
Sylwia
Kujawsko pomorskie
Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla mamy mojej koleżanki Sary. O uzdrowienie ja z nowotworu. Bóg zapłać
13-02-21
Jacek Ela
Zory
Jezu Nasz Najdroższy Najukochanszy Najpiękniejsza Perełko Świata Błagamy Nieustannie Najpierw w Waszych Świętych Intencjach Dziękujemy za Wszystko co dla Nas Zrobiliście Ulituj się Nad Nami Zmień Wszystko co potrzebne Nie odwlekaj Naszych Próśb Na Później Prosze Wybaczcie bo Żałujemy Jesteśmy Wasi I Tylko Wasi Nikomu Nas Nie oddajcie Bóg z Wami Kochany
12-02-21
Karolina i Tomek
Piekoszów/Kielce
Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
12-02-21
Anna
Kraków
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki Magdaleny.
10-02-21

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę