Eucharystia, pojęta jako zbawcza obecność Jezusa we wspólnocie wiernych i jako jej pokarm duchowy, jest czymś najcenniejszym, co Kościół posiada na drogach historii. W Pallotyńskim Sekretariacie Misyjnym istnieje możliwość zamówienia Mszy świętych w podanych intencjach. Jeżeli ofiarodawca proponuje konkretny termin odprawienia Mszy św., powinien to uczynić z około dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Wysokość stypendium mszalnego prosimy dostosować do zwyczaju panującego w parafii. Intencje wraz z ofiarą wpłaconą na nasze konto prosimy przesyłać na nasz adres.

 

MSZA ŚWIĘTA INDYWIDUALNA

 

Może być odprawiona w terminie podanym przez Ofiarodawcę (terminowa – intencje przysłane z miesięcznym wyprzedzeniem) lub w najbliższym czasie po otrzymaniu intencji (bezterminowa). Załączone stypendium mszalne jest źródłem utrzymania misjonarzy.

 

 

GREGORIANKA

 

Jest to 30 Mszy świętych w intencji jednego zmarłego odprawianych przez kolejnych 30 dni. Uprzejmie prosimy, aby stypendium mszalne nie było niższe niż 1200 zł. Msze św. gregoriańskie zostaną odprawione w najbliższym wolnym terminie uwzględniającym prośbę ofiarodawców.

 

 

MSZE ŚWIĘTE ZBIOROWE

 

• MSZE ŚW. ZA WSTAWIENNICTWEM MATKI BOŻEJ Z KIBEHO

W nowej kaplicy w Ząbkach, w każdą ostatnią sobotę miesiąca sprawowane są Msze św., na których polecane są powierzone intencje wstawiennictwu Matki Bożej z Kibeho.

• MISYJNA NOWENNA MSZALNA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Odprawiana jest w Sekretariacie Misyjnym przez cały rok w każdym miesiącu przez 9 kolejnych dni, w podanych poprzedniego miesiąca intencjach. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na aktualne potrzeby w krajach misyjnych.

 

• W DNIU 22 STYCZNIA

30 Mszy św. odprawianych jest w święto patronalne Pallotynów.

 

• MAJOWE

Codziennie 18 Mszy św. w miesiącu Maryjnym.

 

• LISTOPADOWE

Codziennie 24 Msze św. przez cały miesiąc w intencji poleconych zmarłych oraz w innych intencjach.

 

• PIELGRZYMKOWE

Podczas pieszych pielgrzymek: w maju do Gietrzwałdu, w lipcu do Wilna, w sierpniu do Częstochowy.

                                                                                             

Zgłoszenie prosimy przesłać pod adresem lub TUTAJ

 

 

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY

ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255

03-802 Warszawa 4

tel. 22 771 51 67, 771 51 19, 771 51 29, 818 47 31

fax 22 781 67 59

biuro@sekretariat-misyjny.pl

80 1020 1042 0000 8102 0009 9101